Газонокосарка Tex-AC TA-03-466
Відео 1Фото 14 |
Tex-AC TA-03-466
Двигун:бензиновий
Потужність:3500 Вт
Ріжуча система:роторна
Ширина захоплення:46 см
Висота косіння:від 25 мм, до 75 мм
Травозбірник:62 л
Вага:33 кг
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Всі характеристики
Характеристики TA-03-466
|
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tex-AC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tex-AC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tex-AC TA-03-466
Газонокосилка бензиновая ТехАС ТА-03-466 | 15 080 грн. |
ГАЗОНОКОСИЛКА БЕНЗИНОВАЯ TEX.AC ТА-03-466 | 14 299 грн. |
Газонокосарка бензинова Тех.АС ТА-03-466 | 15 080 грн. |
Газонокосарка бензинова ТехАС ТА-03-466 | 15 080 грн. |
Газонокосарка бензинова TEX.AC ТА-03-466 | 15 080 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →