Лазерний нівелір ADA CUBE MINI PROFESSIONAL EDITION (А00462)
Відео 1Фото 7 |
ADA CUBE MINI PROFESSIONAL EDITION без штативкейс, штатив |
|
В комплекті CUBE MINI BASIC EDITION тільки батареї, в комплекті CUBE MINI HOME EDITION — батареї, чохол і тримач, а в комплекті CUBE MINI PROFESSIONAL EDITION — батареї, чохол і штатив
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ADA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ADA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ADA CUBE MINI PROFESSIONAL EDITION
Нівелір ADA CUBE MINI PROFESSIONAL EDITION | 1 625 грн. |
Лазерний рівень ADA CUBE MINI Professional Edition | 2 132 грн. |
Лазерний рівень ADA CUBE MINI Professional Edition | 2 137 грн. |
Лазерний рівень ADA CUBE MINI Professional Edition | 2 142 грн. |
Відеоогляди
Модификації ADA CUBE MINI PROFESSIONAL EDITION
Ціни на ADA CUBE MINI PROFESSIONAL EDITION |
---|---|---|---|---|
ADA CUBE MINI BASIC EDITION | від 1 487 грн. | 6 пропозицій | ||
ADA CUBE MINI PROFESSIONAL EDITION | від 1 625 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →