Вентилятор Thermaltake Riing Quad 14 RGB Radiator Black (1-Fan Pack) (CL-F089-PL14SW-C)
Фото 6 |
Thermaltake Riing Quad 14 RGB Radiator Black (1-Fan Pack)
120 мм RGB, чорний140 мм RGB, чорний
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 140 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 1400 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики Riing Quad 14 RGB Radiator Black (1-Fan Pack)
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermaltake 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermaltake.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thermaltake Riing Quad 14 RGB Radiator Black (1-Fan Pack)
Усі ціни 14 →Вентилятор Thermaltake Riing Quad 14 RGB Radiator Fan TT Premium Edition ( | 1 800 грн. |
Кулер до корпусу ThermalTake Riing Quad 14 RGB Radiator Fan TT Premium Edi | 1 919 грн. |
ThermalTake Riing Quad 14 RGB Radiator Fan TT Premium Edition CL-F089-PL14 | 1 689 грн. |
Вентилятор Thermaltake Riing Quad 14 RGB Radiator Fan TT Premium Edition ( | 1 693 грн. |
Кулер до корпусу ThermalTake Riing Quad 14 RGB Radiator Fan TT Premium Edi | 1 675 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Thermaltake Riing Quad 14 RGB Radiator Black (1-Fan Pack)
Ціни на Thermaltake Riing Quad 14 RGB Radiator Black (1-Fan Pack) |
---|---|---|---|---|
Thermaltake Riing Quad 12 RGB Radiator Black (1-Fan Pack) | від 1 390 грн. | 22 пропозиції | ||
Thermaltake Riing Quad 14 RGB Radiator Black (1-Fan Pack) | від 1 659 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →