Система охолодження Thermaltake Pacific M360 Plus D5 Hard Tube Water Cooling Kit (CL-W218-CU00SW-A)
Відео 3Фото 11 |
Thermaltake Pacific M360 Plus D5 Hard Tube Water Cooling Kit
Тип:комплект СРО
Призначення:для процесора
Socket Intel:775, 1150, 1155/1156, 1366, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200
Socket AMD:AM2/AM3/FM1/FM2, AM4
Вентилятор:⌀ 120 мм
Оберти:до 1500 об/хв
Водоблок: Pacific Pacific W4 Plus (1 шт.)
Помпа: Pacific PR22-D5 Plus Pump/Reservoir Combo (1 шт.)
Радіатор: Pacific RL360 Plus Radiator (1 шт.)
Вентилятори: Riing 12 RGB Radiator Fan TT Premium Edition (3 шт.)
Фітинги: Pacific C-Pro G1
Фітинги: Pacific C-Pro G1/4 PETG 16 мм OD Compression - Chrome 8 шт + Pacific G1/4 90 Degree Adapter - Chrome 2 шт. Трубки: V-Tubler PETG Tube 16 мм OD 500 мм 4 шт. Рідина C1000 Pure Clear Coolant 1 шт.
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики Pacific M360 Plus D5 Hard Tube Water Cooling Kit
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermaltake 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermaltake.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thermaltake Pacific M360 Plus D5 Hard Tube Water Cooling Kit
Набір для збирання системи рідинного охолодження Thermaltake Pacific M360 | 30 799 грн. |
Водяное охлаждение Thermaltake Pacific M360 Plus D5 Hard Tube Water Coolin | 30 802 грн. |
Система охолодження Thermaltake Pacific M360 Plus D5 Hard Tube Water Cooli | 31 316 грн. |
Набір для збирання системи рідинного охолодження Thermaltake Pacific M360 | 30 799 грн. |
Водяне охолодження Thermaltake Pacific M360 Plus D5 Hard Tube Water Coolin | 30 796 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →