Блок живлення Thermaltake Toughpower GF2 ARGB GF2 ARGB 850W (PS-TPD-0850F3FAGE-2)
Відео 6Фото 6 |
Thermaltake Toughpower GF2 ARGB GF2 ARGB 850W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermaltake 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermaltake.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thermaltake Toughpower GF2 ARGB GF2 ARGB 850W
Блок живлення Thermaltake Toughpower GF2 ARGB 850W - TT Premium Edition (P | 7 537 грн. |
Блок живлення 850W THERMALTAKE Toughpower GF2 ARGB 850 (PS-TPD-0850F3FAGE- | 7 581 грн. |
Блок живлення Thermaltake ToughPower GF2 ARGB 850W (PS-TPD-0850F3FAGE-2) | 7 851 грн. |
Відеоогляди
Модификації Thermaltake Toughpower GF2 ARGB
Ціни на Thermaltake Toughpower GF2 ARGB |
---|---|---|---|---|
Thermaltake Toughpower GF2 ARGB GF2 ARGB 650W | від 5 647 грн. | 2 пропозиції | ||
Thermaltake Toughpower GF2 ARGB GF2 ARGB 750W | від 6 567 грн. | 2 пропозиції | ||
Thermaltake Toughpower GF2 ARGB GF2 ARGB 850W | від 7 537 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →