Блок живлення Thermaltake Toughpower GF1 ARGB GF1 ARGB 850W
Відео 9Фото 6 |
Thermaltake Toughpower GF1 ARGB GF1 ARGB 850W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermaltake 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermaltake.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thermaltake Toughpower GF1 ARGB GF1 ARGB 850W
Усі ціни 21 →Блок живлення ThermalTake 850W Toughpower GF1 80 Plus Gold ARGB (PS-TPD-08 | 9 359 грн. |
ThermalTake 850W Toughpower GF1 80 Plus Gold ARGB PS-TPD-0850F3FAGE-1 | 9 129 грн. |
Блок питания Thermaltake PS-TPD-0850F3FAGE-1 850W | 7 821 грн. |
Thermaltake Toughpower GF1 ARGB 850 (PS-TPD-0850F3FAGE-1) | 8 190 грн. |
Блок питания Thermaltake Toughpower GF2 ARGB 850W - TT Premium Edition (PS | 7 553 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Thermaltake Toughpower GF1 ARGB
Ціни на Thermaltake Toughpower GF1 ARGB |
---|---|---|---|---|
Thermaltake Toughpower GF1 ARGB GF1 ARGB 650W | від 5 677 грн. | 2 пропозиції | ||
Thermaltake Toughpower GF1 ARGB GF1 ARGB 750W | від 6 547 грн. | 5 пропозицій | ||
Thermaltake Toughpower GF1 ARGB GF1 ARGB 850W | від 6 232 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →