Блок живлення Thermaltake Toughpower GF3 GF3 1200W
Відео 8Фото 7 |
Thermaltake Toughpower GF3 GF3 1200W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermaltake 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermaltake.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thermaltake Toughpower GF3 GF3 1200W
Усі ціни 9 →Блок питания Thermaltake Toughpower GF3 (PS-TPD-1200FNFAGE-4) PS-TPD-1200F | 12 504 грн. |
Блок живлення Thermaltake Toughpower GF3 (PS-TPD-1200FNFAGE-4) PS-TPD-1200 | 12 499 грн. |
Блок живлення Thermaltake Toughpower GF3 1200W PCIe 5.0 80 Plus Gold | 10 250 грн. |
Thermaltake Toughpower GF3 1200W PCIe 5.0 80 Plus Gold | 10 000 грн. |
Thermaltake Toughpower GF3 1200W PCIe 5.0 80 Plus Gold | 10 250 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Thermaltake Toughpower GF3
Ціни на Thermaltake Toughpower GF3 |
---|---|---|---|---|
Thermaltake Toughpower GF3 GF3 750W | від 7 462 грн. | 2 пропозиції | ||
Thermaltake Toughpower GF3 GF3 850W | від 9 267 грн. | 2 пропозиції | ||
Thermaltake Toughpower GF3 GF3 1000W | від 9 020 грн. | 5 пропозицій | ||
Thermaltake Toughpower GF3 GF3 1200W | від 10 000 грн. | 9 пропозицій | ||
Thermaltake Toughpower GF3 GF3 1350W | від 10 280 грн. | 7 пропозицій | ||
Thermaltake Toughpower GF3 GF3 1650W | від 12 320 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →