Термос Thermos SK-3020 0.71 л
Відео 5Фото 3 |
Thermos SK-3020 |
|
Призначений для їжі термос виробника Thermos можна віднести до рішень середнього цінового сегмента. Модель отримала досить широку горловину (70 мм) і вміщує 710 мл.це дозволить без проблем розмістити всередині досить велику порцію перших або других страв, чого точно вистачить на ситний обід дорослого або навіть кілька прийомів їжі дитини/підлітка. Для виробу заявлено тривалий час збереження температури продуктів: до 24 годин для холодного і до 12 годин — для гарячого вмісту.
Харчовий термос Thermos SK - 3020 оснащений гвинтовою пробкою, відповідальною за герметичне закриття. Вона зроблена з харчового пластику, який повністю нешкідливий і не виділяє неприємних запахів. До фішок вироби відноситься те, що проблема доповнена не тільки силіконовим кільцем ущільнювача, але і спеціальним відділенням для гігієнічного зберігання комплектної складаний ложки. Цей столовий прилад, як власне внутрішня колба, зовнішні стінки і зовнішня кришка-чашка, виконаний з висококласної нержавіючої сталі марки 18/8. До інших особливостей можна віднести досить компактні габарити (190x100 мм) і просту процедуру догляду за всіма запропонованими елементами.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermos.
Купити Thermos SK-3020 0.71 л
Усі ціни 11 →Термос Термос для еды Thermos SK3020 0.71 л (9311701302012) | 1 756 грн. |
Термос Термос для їжі Thermos SK3020 0.71 л (9311701302012) | 1 756 грн. |
Термос для еды Thermos SK3020 0,71 л синий (9311701302012) | 1 950 грн. |
Термос Thermos SK3020 0,71 л для еды (9311701302012) 9311701302012 | 1 908 грн. |
Термос для їжі Thermos TH SK3020 0,71л (9311701302012) | 1 950 грн. |
- довго тримає тепло чи холод; - гарантія 10 років; - якісний; - нержавіюча сталь. - Поки не виявив. Валентин К.: користуюся Thermos SK-3020 кілька місяців |
- До 12 годин збереження холоду
- До 10 годин збереження тепла
Загалом термос відмінний, сучасний дизайн, він ідеально виконує свою основну функцію - утримання тепла, і розраховую, що він прослужить ще довго, тому що гарантія на нього 10 років!