Thomas Twin Sigma Aquafilter (788559)
Відео 3Фото 16 |
Thomas Twin Sigma Aquafilter |
|
Досить прогресивна модель класичного побутового пилососа, вироблена брендом Thomas і зібрана в Німеччині. Модель може похвалитися хорошим поєднанням продуктивності і ергономічності, при цьому призначена для сухого прибирання. Одна з головних переваг пристрою — максимально гігієнічний і екологічний двоступінчастий пилозбірник-аквафільтр зі спеціальним інжектором. Він вловлює сміття за допомогою води, а значить повітря навколо не пересушується.
Такий пилозбірник легко очищається, а пил не забиває системи фільтрації. Об'єм пилозбірника досить значний — 4 л. Модель споживає 1600 Вт, при цьому забезпечує непогану потужність всмоктування. Пилосос Thomas Twin Sigma Aquafilter укомплектований безліччю функціональних насадок, завдяки чому може послужити універсальним рішенням: широка щітка для підлогових покриттів, вузька насадка для щілин, м'які щітки для пилу і для більш м'яких меблів, а також насадки для роботи з водою — для збору води і для миття.
Всі насадки кріпляться на телескопічну трубу і знаходяться під рукою. Фільтри НЕРА, відповідають за очищення повітря від пилу, виготовлені з поролону, їх можна мити. Радіус прибирання становить цілих 9 м, що обіцяє зручність в роботі і можливість оптимізувати процес. Кнопки управління прогумовані і вологозахисні, вони реагують навіть на невеликий дотик. Пилосос легко пересувається і відрізняється гарною якістю збірки та ефективністю роботи.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thomas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thomas.
Купити Thomas Twin Sigma Aquafilter
Усі ціни 59 →Пилосос Thomas Twin Sigma Aquafilter (788559) | 7 999 грн. |
Thomas Thomas Twin Sigma Aquafilter | 7 749 грн. |
Миючий пилосос Thomas Twin Sigma Aquafilter 788559 | 7 749 грн. |
Пылесос моющий Thomas Twin Sigma Aquafilter 788559 | 8 959 грн. |
Миючий пилосос Thomas TWIN Sigma Aquafilter (788559) | 7 699 грн. |