Котушка Brain NRG SE 4500S (18585204)
Фото 3 |
Brain NRG SE 4500S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brain 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brain.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brain NRG SE 4500S
Усі ціни 13 →Катушка Brain NRG SE 4500S 10+1BB (1858.52.04) | 2 950 грн. |
Катушка Brain fishing NRG SE 4500S 10+1BB 5.01 (1858.52.04) 1858.52.04 | 2 950 грн. |
Котушка Brain fishing NRG SE 4500S 10+1BB 5.01 (1858.52.04) 1858.52.04 | 2 950 грн. |
Brain fishing Котушка Brain fishing NRG SE 4500S 10+1BB 5.01 (1858.52.04) | 2 950 грн. |
Катушка Brain NRG SE 4500S 10+1BB 5.0:1 1858.52.04 | 2 950 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →