Стайлер Tico Professional Laser Ion Graphit (100017)
Tico Professional Laser Ion Graphit |
|
Стайлер оснащений системою іонізації Laser Ion. Діапазон робочої температури від 130 до 230°.
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tico Professional 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tico Professional.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tico Professional Laser Ion Graphit
Усі ціни 6 →Випрямляч для волосся Tico Professional Laser Ion Graphit (100017) | 1 499 грн. |
Професійний прасочку для волосся Tico Professional Laser Ion Graphit (1000 | 1 599 грн. |
Випрямляч для волосся TICO Professional Laser Ion Graphit (100017) [78076] | 1 764 грн. |
Праска для волосся професійна TICO Professional Laser Ion Graphit 100017 | 1 834 грн. |
Прасочка для волосся Tico 100017 Laser Ion графіт | 1 387 грн. |
Щипці TICO Professional 100017 Laser з керамікою графіт (TICO-100017) | 1 821 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →