Стайлер Tico Professional Ultra Sleek Titanium (100222)
Tico Professional Ultra Sleek Titanium |
|
Діапазон нагрівання пластин 130 – 230 °C. Автоматичне блокування від випадкового зміни температури.
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tico Professional 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tico Professional.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tico Professional Ultra Sleek Titanium
Усі ціни 6 →Випрямляч для волосся Tico Professional Ultra Sleek Titanium (100222) | 1 233 грн. |
Випрямляч TICO ULTRA SLEEK TITANIUM 24 мм білий (100222) (0297473) | 1 444 грн. |
Випрямляч для волосся Tico Professional Ultra Sleek Titanium (100222) [780 | 1 451 грн. |
Праска Tico Ultra Sleek Titanium 100222 | 1 300 грн. |
Праска для волосся Tico Professional Ultra Sleek Ttanium White 24 мм | 1 370 грн. |
Щипці TICO Professional 100222 Ultra з керамікою білий (TICO100222) | 1 452 грн. |
Серія Ultra Sleek складається з таких моделей
Ultra Sleek Ceramic
Ultra Sleek Titanium
Ultra Sleek Platinum
РекомендуємоПорівняти в таблиці →