Парктронік Tiger PS-41
Tiger PS-41 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tiger 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tiger.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tiger PS-41
Усі ціни 10 →Парктронік TIGER PS-41/LED/4 датчика D=18mm конектор black/black Паркуваль | 650 грн. |
Парктроник Tiger PS-41 classic серебро | 650 грн. |
Парктронік Tiger PS-41 classic silver | 644 грн. |
Парктронік Tiger PS-41 classic Срібло | 699 грн. |
Tiger PS-41 black 18,5 мм парктронік 4 датчики | 661 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →