Парктронік Tiger TG-P4 Slim
Tiger TG-P4 Slim |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tiger 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tiger.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tiger TG-P4 Slim
Паркувальні радари/парктронік TIGER TG-P4 Slime | 1 100 грн. |
Парктроник датчик паркування чорний 20мм Tiger TG-P4 Slim | 1 275 грн. |
Парктроник датчик паркувальний сірий 20мм Tiger TG-P4 Slim | 1 285 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →