Парктронік Tiger TG-P8
Tiger TG-P8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tiger 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tiger.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tiger TG-P8
Усі ціни 10 →Tiger TG-P8 | 1 927 грн. |
Парктроник Tiger tg-p8 silver | 2 007 грн. |
Парктронік Tiger TG-P8 silver | 2 024 грн. |
Парктроник Tiger TG-P8 серебро | 1 899 грн. |
Парктронік Tiger TG-P8 Silver | 2 049 грн. |
ще 5 пропозицій
відносно недорога модель через тиждень після установки періодично при включенні задньої передачі почав їсти один із задніх датчиків незалежно від відстані до перешкоди. Вперше відправив у сервіс виробника - подивилися, нічого не знайшли, повернули назад. зателефонував їм ще раз роз'яснив ще раз ситуацію, повторно відіслав – з горем навпіл замінили датчик, через 1,5 міс відіслали назад.
Сервіс фірми Tiger на висоті))) користуюся Tiger TG-P8 місяць і більше |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →