Електричний котел TITAN Mini Lux 9 9 кВт 400 В
TITAN Mini Lux 9 9 кВт
400 В
3 кВт
230 В
4.5 кВт 230 В
4.5 кВт 400 В
6 кВт 230 В
6 кВт 400 В
7.5 кВт 400 В
9 кВт 400 В
12 кВт 400 В
15 кВт 400 В
Джерело енергії:електрика
Установка:настінний, одноконтурний
Потужність котла:9 кВт, площа ~ 72 м²
Всі характеристики
Характеристики Mini Lux 9
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TITAN 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TITAN.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації TITAN Mini Lux 9
Ціни на TITAN Mini Lux 9 |
---|---|---|---|---|
TITAN Mini Lux 3 3 кВт 230 В | від 7 122 грн. | 2 пропозиції | ||
TITAN Mini Lux 4.5 220V 4.5 кВт 230 В | від 6 274 грн. | 2 пропозиції | ||
TITAN Mini Lux 4.5 380V 4.5 кВт 400 В | від 6 329 грн. | 1 пропозиція | ||
TITAN Mini Lux 6 220V 6 кВт 230 В | від 6 429 грн. | 1 пропозиція | ||
TITAN Mini Lux 6 380V 6 кВт 400 В | від 7 800 грн. | 2 пропозиції | ||
TITAN Mini Lux 7.5 7.5 кВт 400 В | від 7 920 грн. | 1 пропозиція | ||
TITAN Mini Lux 9 9 кВт 400 В | від 8 004 грн. | 2 пропозиції | ||
TITAN Mini Lux 12 12 кВт 400 В | від 8 478 грн. | 2 пропозиції | ||
TITAN Mini Lux 15 15 кВт 400 В | від 8 772 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →