Витяжка Toflesz Polaris Island Mini 40 850
Фото 14 |
Toflesz Polaris Island Mini 40 850 2023 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toflesz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toflesz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Toflesz Polaris Island Mini 40 850
Усі ціни 6 →Toflesz OK-4 Polaris Mini 40 850m3/h czarny | 21 360 грн. |
Toflesz OK-4 Polaris Mini 40 850m3/h czarny | 21 894 грн. |
Toflesz OK-4 Polaris Mini 40 850m3/h czarny | 22 428 грн. |
Вытяжка Toflesz OK-4 Polaris Mini 40 850m3/h Black | 23 029 грн. |
Витяжка Toflesz OK-4 Polaris Mini 40 850m3/h czarny | 21 894 грн. |
Витяжка Toflesz OK-4 Polaris Mini 40 850m3/h Black | 23 023 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →