Струбцина Tolsen 10189 300 мм (10189)
Tolsen 10189 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tolsen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tolsen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tolsen 10189 300 мм
Усі ціни 10 →Tolsen тип-F 120х300мм ПРОФІ (10189) | 520 грн. |
Струбцина Tolsen "ПРОФІ" столярна тип-F 120х300 мм (10189) 10189 | 520 грн. |
Струбцина столярна TOLSEN профі тип-F 120х300 мм (10189) | 494 грн. |
Tolsen Струбцина Tolsen "ПРОФІ" столярна тип-F 120х300 мм (10189) 10189 | 520 грн. |
Струбцина столярна Tolsen Profi тип F, 120x300мм (10189) 10189 | 599 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Tolsen 10189
Ціни на Tolsen 10189 |
---|---|---|---|---|
Tolsen 10189 300 мм | від 494 грн. | 10 пропозицій | ||
Tolsen 10191 500 мм | від 502 грн. | 10 пропозицій | ||
Tolsen 10193 800 мм | від 772 грн. | 8 пропозицій | ||
Tolsen 10194 1000 мм | від 863 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →