Струбцина Tolsen 10194 1000 мм (10194)
Tolsen 10194 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tolsen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tolsen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tolsen 10194 1000 мм
Усі ціни 13 →Tolsen тип-F 120х1000мм ПРОФІ (10194) | 908 грн. |
Струбцина Tolsen "ПРОФІ" столярна тип-F 120х1000 мм (10194) 10194 | 908 грн. |
Струбцина столярна TOLSEN профі тип-F 120х1000 мм (10194) | 908 грн. |
Tolsen Струбцина Tolsen "ПРОФІ" столярна тип-F 120х1000 мм (10194) 10194 | 908 грн. |
Струбцина столярна Tolsen Profi тип F, 120x1000мм (10194) 10194 | 910 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Tolsen 10194
Ціни на Tolsen 10194 |
---|---|---|---|---|
Tolsen 10189 300 мм | від 520 грн. | 10 пропозицій | ||
Tolsen 10191 500 мм | від 502 грн. | 10 пропозицій | ||
Tolsen 10193 800 мм | від 812 грн. | 8 пропозицій | ||
Tolsen 10194 1000 мм | від 871 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →