Набір інструментів Yato YT-14461
Фото 4 |
Yato YT-14461 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-14461
Усі ціни 21 →Набір інструментів YATO YT-14461 | 1 029 грн. |
Набор инструмента Yato 1/4" 25ед. 6PT (YT-14461) | 1 100 грн. |
Набір торцевих головок YATO 1/4" 25 пр YT-14461 | 1 219 грн. |
Набір інструментів Yato YT-14461 | 1 294 грн. |
Набор головок Yato YT-14461. | 1 053 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →