Набор инструментов Tolsen 20057
Фото 4 |
Tolsen 20057 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Tolsen 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Tolsen.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Tolsen 20057
Все цены 8 →Набір Г-подібних ключів Tolsen TORX з отвором, подовжені 9шт. (20057) 2005 | 320 грн. |
Набір подовжених Torx ключів Tolsen Т10-Т50 з отвором 9 шт. (20057) | 230 грн. |
Набір інструментів Tolsen подовжених ключів Torx з відверненням 9 шт Т10-Т | 346 грн. |
Набір ключів Tolsen 9шт (20057) | 196 грн. |
Набір Г-подібних ключів Tolsen TORX з відверненням 9шт. (20057) | 384 грн. |
eще 3 предложения
РекомендуемСравнить в таблице →