Болторіз Tolsen 10060 350 мм
Tolsen 10060 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tolsen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tolsen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tolsen 10060 350 мм
Усі ціни 10 →Болторіз 355мм "ПРОФІ" Толсен (10060) | 690 грн. |
Болторез Tolsen 355мм "ПРОФЕССИОНАЛ" (10060) 10060 | 651 грн. |
Болторіз 355мм \ПРОФІ\ Толсен 10060 | 656 грн. |
Болторіз Tolsen 355мм "ПРОФІ" (10060) 10060 | 690 грн. |
Tolsen Болторіз Tolsen 355мм "ПРОФІ" (10060) 10060 | 690 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Tolsen 10060
Ціни на Tolsen 10060 |
---|---|---|---|---|
Tolsen 10059 300 мм | від 539 грн. | 6 пропозицій | ||
Tolsen 10060 350 мм | від 651 грн. | 10 пропозицій | ||
Tolsen 10061 450 мм | від 529 грн. | 10 пропозицій | ||
Tolsen 10062 600 мм | від 1 017 грн. | 9 пропозицій | ||
Tolsen 10063 750 мм | від 1 244 грн. | 12 пропозицій | ||
Tolsen 10064 900 мм | від 1 747 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →