Сучкоріз Yato YT-8831
Yato YT-8831 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-8831
Усі ціни 9 →Сучкорез Yato (YT-8831) | 616 грн. |
Сучкорез Yato YT-8831 | 599 грн. |
Сучкоріз Yato 62.5 см | 616 грн. |
Гілкоріз YATO зі сталевими ручками 625 мм (YT-8831) | 707 грн. |
Гілкоріз YATO зі сталевими ручками 625 мм (YT-8831) | 610 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →