Сучкоріз Haisser 81045 (122409)
Haisser 81045 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haisser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haisser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haisser 81045
Усі ціни 8 →Сучкорез с храповым механизмом Haisser 81045 800мм (122409) | 940 грн. |
Гілкоріз садовий 800мм HAISSER (81045) (122409) | 1 120 грн. |
Гілкоріз садовий Haisser 81045 800 мм (BP122409) | 1 120 грн. |
Гілкоріз важільний 800 мм нейлонові ручки макс 38 мм Haisser (81045) | 1 120 грн. |
Гілкоріз садовий HAISSER 81045 800 мм | 830 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →