Плиткоріз Tolsen 41033
Tolsen 41033 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tolsen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tolsen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tolsen 41033
Усі ціни 7 →Плиткоріз TOLSEN 400 мм (41033) | 892 грн. |
Плиткоріз Tolsen ПРОФІ 400мм (41033) | 938 грн. |
Плиткоріз Tolsen 400 мм (41033) | 1 083 грн. |
Плиткорез Tolsen 400 мм (41033) 41033 | 938 грн. |
Плиткоріз Tolsen "ПРОФІ" 600 мм (41032) 41032 | 1 922 грн. |
Tolsen Плиткоріз Tolsen "ПРОФІ" 600 мм (41032) 41032 | 1 922 грн. |
Плиткоріз ручний Tolsen 400мм, (41033) 41033 | 671 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →