Литий диск Tomason AR1 9,5x22/5x112 ET36 DIA66,6
Відео 1Фото 7 | від 16 320 до 19 435 грн. Порівняти ціни 11 →Діаметр (R):22 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):36 мм |
Модифікації Tomason AR1 13
Характеристики
Tomason AR1 9,5x22/5x112 ET36 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tomason 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tomason.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Tomason AR1 9,5x22/5x112 ET36 DIA66,6
Сортувати
Литые диски Tomason AR1 R22 W9.5 PCD5x112 ET36 DIA66.6 (black diamond) 100 | 18 058 грн. |
Диски Tomason AR1 9,5x22 5x112 ET36 DIA66,6 (black diamond) | 18 057 грн. |
Tomason AR1 (R22 W9.5 PCD5x112 ET36 DIA66.6) BD | 18 170 грн. |
Tomason AR1 9.5x22 5x112 ET36 DIA66.6 BD | 16 320 грн. |
Tomason AR1 black diamond (R22 W9.5 PCD5x112 ET36 DIA66.6) | 18 057 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі