Литий диск Tomason TN3 7x16/5x115 ET37 DIA70,1
Відео 3Фото 3 | від 3 960 до 4 726 грн. Порівняти ціни 16 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 115 мм ЦО (DIA):70.1 мм Виліт (ET):37 мм |
Модифікації Tomason TN3 5
Характеристики
Tomason TN3 7x16/5x115 ET37 DIA70,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tomason 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tomason.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Tomason TN3 7x16/5x115 ET37 DIA70,1
Сортувати
Литые диски Tomason TN3 R16 W7 PCD5x115 ET37 DIA70.1 (silver) 1001101684 | 4 384 грн. |
Tomason TN3 7x16 5x115 ET37 DIA70.1 S | 4 195 грн. |
Диски Tomason TN3 7x16 5x115 ET37 DIA70,1 (silver) | 4 392 грн. |
Tomason TN3 (R16 W7.0 PCD5x115 ET37 DIA70.1) silver | 4 268 грн. |
Tomason TN3 7x16 5x115 ET37 DIA70.1 S | 3 960 грн. |
ще пропозиції 11 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі