Литий диск Tomason TN4 10x22/5x112 ET45 DIA66,6
Відео 5Фото 6 | від 18 450 до 21 920 грн. Порівняти ціни 15 →Діаметр (R):22 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Tomason TN4 18
Характеристики
Tomason TN4 10x22/5x112 ET45 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tomason 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tomason.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Tomason TN4 10x22/5x112 ET45 DIA66,6
Сортувати
Литые диски Tomason TN4 R22 W10 PCD5x112 ET45 DIA66.6 (HBP) 1001101682 | 20 455 грн. |
Tomason TN4 R22 W10 PCD5x112 ET45 DIA66.6 HBP | 20 776 грн. |
Диски Tomason TN4 10x22 5x112 ET45 DIA66,6 (HBP) | 20 454 грн. |
Tomason TN4 (R22 W10.0 PCD5x112 ET45 DIA66.6) HBP | 20 582 грн. |
Tomason TN4 10x22 5x112 ET45 DIA66.6 HBP | 18 450 грн. |
ще пропозиції 10 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі