Литий диск Tomason TN9 10x22/5x130 ET50 DIA72,6
Відео 2Фото 6 | від 19 070 до 22 715 грн. Порівняти ціни 16 →Діаметр (R):22 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 130 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації Tomason TN9 24
Характеристики
Tomason TN9 10x22/5x130 ET50 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tomason 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tomason.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Tomason TN9 10x22/5x130 ET50 DIA72,6
Сортувати
Литые диски Tomason TN9 R22 W10 PCD5x130 ET50 DIA72.6 (HBP) 1001071746 | 21 174 грн. |
Tomason TN9 R22 W10 PCD5x130 ET50 DIA72.6 HBP | 21 543 грн. |
Диски Tomason TN9 10x22 5x130 ET50 DIA72,6 (HBP) | 21 173 грн. |
Tomason TN9 (R22 W10.0 PCD5x130 ET50 DIA72.6) HBP | 21 306 грн. |
Tomason TN9 10x22 5x130 ET50 DIA72.6 HBP | 19 070 грн. |
ще пропозиції 11 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі