Набір інструментів TOPTUL GPAA2602
TOPTUL GPAA2602 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPTUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPTUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPTUL GPAA2602
Усі ціни 14 →Набор ключей комбинированных удлиненных 6-32 мм Toptul GPAA2602 26 шт | 7 391 грн. |
Набор ключей комбинированных удлиненных Toptul 26ед. (GPAA2602) | 7 391 грн. |
Набір ключів комбінованих TOPTUL 6-32мм 26шт подовжених (GPAA2602) | 7 391 грн. |
Набір ключів комбінованих Toptul 6-32мм 26од. (GPAA2602) | 7 391 грн. |
Набір інструментів Toptul ключів комбінованих 26 шт 6-32 мм подовжених (GP | 7 391 грн. |
ще 9 пропозицій
Додаткові функції і можливості набору інструментів TOPTUL GPAA2602:
- Розміри: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →