Набір інструментів KING TONY 1226MRN
KING TONY 1226MRN |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KING TONY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KING TONY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KING TONY 1226MRN
Усі ціни 11 →Набор ключей рожково-накидных King Tony 6-32 мм в чехле, 26 шт 1226MRN | 6 269 грн. |
Набір комбінованих ключів King Tony 1060 6-32 мм, 26 шт. 1226MRN | 6 965 грн. |
Набор ключей комбинированных King Tony 26ед. (1226MRN) | 7 323 грн. |
Ключ KING TONY рожково-накидный 26 шт. 6 – 32 мм (1226MRN) 1226MRN | 6 247 грн. |
Ключ KING TONY ріжково-накидний 26 шт. 6 - 32 мм (1226MRN) 1226MRN | 7 056 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості набору інструментів KING TONY 1226MRN:
- Розміри:
- 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32 мм
- Модель 1226MR поставляється з прозорим чохлом-сумкою
РекомендуємоПорівняти в таблиці →