Літня шина Starmaxx Naturen ST542 215/60 R16 95V
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Starmaxx Naturen ST542 215/60 R16 95V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Starmaxx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Starmaxx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Starmaxx Naturen ST542 215/60 R16 95V
Усі ціни 20 →Starmaxx Naturen ST542 215/60 R16 95V | 2 456 грн. |
Starmaxx Naturen ST542 215/60 R16 95V | 2 658 грн. |
Летние шины Starmaxx Naturen ST542 215/60 R16 95V 1001332487 | 2 521 грн. |
Starmaxx Naturen ST542 (215/60R16 95V) | 2 432 грн. |
Літня шина STARMAXX Naturen ST542 215/60R16 95V | 2 306 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →