Літня шина Kapsen S801 215/60 R16 95V
Відео 2Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Kapsen S801 215/60 R16 95V 215/60 R16 95 V 215/60 R16 99 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kapsen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kapsen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kapsen S801 215/60 R16 95V
Усі ціни 30 →Шина Kapsen S801 ComfortMax 215/60 R16 95V | 2 222 грн. |
Kapsen S801 ComfortMax 215/60 R16 95V | 2 360 грн. |
Kapsen S801 ComfortMax 215/60 R16 95V | 2 497 грн. |
Kapsen ComfortMax S801 (215/60R16 95V) | 2 274 грн. |
Летние шины Kapsen S801 ComfortMax 215/60 R16 95V 1001135896 | 2 311 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kapsen S801 215/60 R16 95V
Ціни на Kapsen S801 215/60 R16 95V |
---|---|---|---|---|
Kapsen S801 215/60 R16 95V | від 2 176 грн. | 30 пропозицій | ||
Kapsen S801 215/60 R16 99H | від 2 100 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →