Літня шина Torque TQ021 215/65 R16 102H
Відео 1Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Torque TQ021 215/65 R16 102H 215/65 R16 98 H 215/65 R16 102 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Torque 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Torque.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Torque TQ021 215/65 R16 102H
Усі ціни 21 →Шина Torque TQ021 215/65 R16 102H XL | 2 390 грн. |
Torque TQ021 215/65 R16 102H XL | 2 338 грн. |
Torque TQ-021 215/65 R16 102H | 2 557 грн. |
Летние шины Torque TQ021 215/65 R16 102H XL 1001147505 | 2 274 грн. |
Torque TQ021 (215/65R16 102H) | 2 292 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Torque TQ021 215/65 R16 102H
Ціни на Torque TQ021 215/65 R16 102H |
---|---|---|---|---|
Torque TQ021 215/65 R16 98H | від 2 227 грн. | 22 пропозиції | ||
Torque TQ021 215/65 R16 102H | від 2 273 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →