Жорсткий диск Toshiba MG Series 3.5" MG06ACA600E 6 ТБ
Відео 7 |
Toshiba MG Series 3.5" MG06ACA600E 6 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toshiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toshiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Toshiba MG Series 3.5" MG06ACA600E 6 ТБ
Внутрішній жорсткий диск Toshiba 6TB (MG06ACA600EY) | 9 548 грн. |
Внутренний жесткий диск Toshiba 6TB (MG06ACA600EY) | 9 457 грн. |
Жорсткий диск 6 TB Toshiba (MG06ACA600EY) MG06ACA600EY | 9 749 грн. |
Toshiba Enterprise Performance 6 TB (MG06ACA600EY) | 9 472 грн. |
Жорсткий диск Toshiba Enterprise Performance 6TB (MG06ACA600E) | 11 025 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →