Жорсткий диск WD Ultrastar DC HC310 HUS726T6TAL5204 6 ТБ TAL5204
WD Ultrastar DC HC310 HUS726T6TAL5204 6 ТБ TAL5204 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Ultrastar DC HC310 HUS726T6TAL5204 6 ТБ TAL5204
Усі ціни 17 →Внутрішній жорсткий диск Wd Ultrastar Dc HC310 6 Tb (HUS726T6TAL5204/0B360 | 9 427 грн. |
Внутренний жесткий диск Wd Ultrastar Dc HC310 6 Tb (HUS726T6TAL5204/0B3604 | 9 338 грн. |
Жорсткий диск 3.5" WD Ultrastar DC HC310 6TB SAS 7.2K (HUS726T6TAL5204/0B3 | 9 309 грн. |
Жорсткий диск WD Ultrastar DC HC310 6 TB (HUS726T6TAL5204 / 0B36047) Ultra | 9 414 грн. |
Жесткий диск WD Ultrastar DC HC310 6 TB (HUS726T6TAL5204/0B36047) HUS726T6 | 9 035 грн. |
ще 12 пропозицій
Юзаю цей HDD шник уже роки так 2. Нарікань нема. Єдине що під навантаженням починає трохи репіти та видавати неприємні звуки Поставивши і забувши. Шум при навантаженні Idpershin: користуюся WD HUS726T4TALE6L4 більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації WD Ultrastar DC HC310 HUS726T6TAL5204
Ціни на WD Ultrastar DC HC310 HUS726T6TAL5204 |
---|---|---|---|---|
WD Ultrastar DC HC310 HUS726T4TALE6L4 4 ТБ | від 6 402 грн. | 31 пропозиція | ||
WD Ultrastar DC HC310 HUS726T4TAL5204 4 ТБ TAL5204 | від 7 957 грн. | 9 пропозицій | ||
WD Ultrastar DC HC310 HUS726T6TALE6L4 6 ТБ | від 6 093 грн. | 55 пропозицій | ||
WD Ultrastar DC HC310 HUS726T6TAL5204 6 ТБ TAL5204 | від 9 035 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →