Жорсткий диск Toshiba MG09 MG09ACA18TE 18 ТБ
Toshiba MG09 MG09ACA18TE 18 ТБ |
|
Формат секторів 512e.
Технологія запису MAMR.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toshiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toshiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Toshiba MG09 MG09ACA18TE 18 ТБ
Усі ціни 32 →Жесткий диск 3.5" 18TB Toshiba (MG09ACA18TE) | 14 173 грн. |
Внутрішній жорсткий диск Toshiba MG09 18 Tb (MG09ACA18TE) | 14 056 грн. |
Внутренний жесткий диск Toshiba MG09 18 Tb (MG09ACA18TE) | 13 923 грн. |
Жорсткий диск 3.5" TOSHIBA MG09 18TB SATA/512MB (MG09ACA18TE) | 13 929 грн. |
Жорсткий диск 3.5" 18TB Toshiba (MG09ACA18TE) | 13 889 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →