Жорсткий диск WD Ultrastar DC HC550 WUH721818ALE6L4 18 ТБ SATA
Відео 4 |
WD Ultrastar DC HC550 WUH721818ALE6L4 18 ТБ SATA |
|
Інноваційний внутрішній жорсткий диск корпоративного класу високої ємності (18 ТБ) з лінійки 3.5" HDD-накопичувачів WD Ultrastar DC HC550, що включає моделі об'ємом 16 і 18 ТБ. Ці пристрої являють собою високоякісні серверні накопичувачі, конструкція і прошивка яких оптимізований тривалого зберігання інформації в дискових масивах з великою кількістю HDD (сервер рівня підприємства або центр обробки даних) Використовує передову технологію магнітного запису з енергетичним посиленням Energy-Assisted Magnetic Recording (EAMR), яка дозволила суттєво збільшити щільність розміщення даних на пластинах.
диска WD Ultrastar DC HC550 WUH721818ALE6L4, заповнена гелієм, має вдосконалений захист від витоків, де дев'ять пластин, що обертаються зі швидкістю 7200 об/хв. ність, відмінну надійність та помірне енергоспоживання. Як інтерфейс підключення використовується SATA3, тому дана модель може встановлюватися у продуктивні робочі станції. При правильно організованому охолодженні може експлуатуватися у режимі 24/7. Заявлений виробником ресурс запису становить 550 ТБ/рік.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Купити WD Ultrastar DC HC550 WUH721818ALE6L4 18 ТБ SATA
Усі ціни 28 →Накопичувач HDD 3.5" SATA 18.0TB WD Ultrastar DC HC550 7200rpm 512MB (0F38 | 16 380 грн. |
Жорсткий диск 3.5" WD Ultrastar DC HC550 18TB SATA/512MB (WUH721818ALE6L4/ | 15 889 грн. |
Жорсткий диск WD Ultrastar DC HC550 18 TB (WUH721818ALE6L4/0F38459) Ultras | 16 184 грн. |
Жесткий диск для сервера 18tb sata 7200 256mb dc hc550 wd (0f38459) | 17 664 грн. |
Жорсткий диск 18 TB WD Ultrastar DC HC550 (WUH721818ALE6L4/0F38459) WUH721 | 16 789 грн. |
Модификації WD Ultrastar DC HC550 WUH721818ALE6L4
Ціни на WD Ultrastar DC HC550 WUH721818ALE6L4 |
---|---|---|---|---|
WD Ultrastar DC HC550 WUH721816AL5204 16 ТБ SAS | від 12 866 грн. | 14 пропозицій | ||
WD Ultrastar DC HC550 WUH721816ALE6L4 16 ТБ SATA | від 14 430 грн. | 42 пропозиції | ||
WD Ultrastar DC HC550 WUH721818AL5204 18 ТБ SAS | від 17 179 грн. | 2 пропозиції | ||
WD Ultrastar DC HC550 WUH721818ALE6L4 18 ТБ SATA | від 15 493 грн. | 28 пропозицій |