Моторне мастило Total Quartz 7000 10W-40 208 л
Товар застарів 26 583 грн. Тип: напівсинтетичне; Призначення: легкові авто; Двигун: бензиновий; дизельний; Об'єм (л): 208; SAE: 10w-40; Відповідність стандартам: API SN/CF; ACEA A3/B4; Допуски Audi, VW, Skoda, SEAT: 500.00/505.00; Допуски Mercedes-Benz: 229.1; |
Total Quartz 7000 10W-40 208L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Total 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Total.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Total Quartz 7000 10W-40
Ціни на Total Quartz 7000 10W-40 |
---|---|---|---|---|
Total Quartz 7000 10W-40 1 л | від 232 грн. | 14 пропозицій | ||
Total Quartz 7000 10W-40 4 л | від 812 грн. | 15 пропозицій | ||
Total Quartz 7000 10W-40 5 л | від 955 грн. | 20 пропозицій |