Моторне мастило Total Quartz INEO MC3 5W-30 5 л
Відео 4 |
Total Quartz INEO MC3 5W-30 5L |
|
Напівсинтетичне моторне масло для будь-яких погодних умов і будь-якого типу їзди – включаючи високошвидкісний і спортивної. Цьому сприяє досить "стійкий" індекс в'язкості 5w-30. Рекомендується до використання у всіх бензинових і дизельних двигунах легкових автомобілів, насамперед – марок BMW і Mercedes. Підходить також для двигунів з турбокомпресором, каталізатором або прямим впорскуванням палива. За словами виробника, спеціально оптимізовано для захисту навколишнього середовища.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Total 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Total.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Total Quartz INEO MC3 5W-30 5 л
Усі ціни 35 →Моторне масло Total Quartz Ineo MC3 5W-30 5л доставка укрпоштою 0 грн | 1 285 грн. |
Total Quartz INEO MC3 5W-30 (5л) | 1 654 грн. |
157103 Масло QUARTZ INEO MC3 5W30 5л 157103 | 1 618 грн. |
Моторное масло Total Quartz Ineo MC3 5W-30 5л | 1 831 грн. |
Олива моторна синтетична TOTAL QUARTZ INEO MC3 5W-30 5л (213698) 213698 | 1 435 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Total Quartz INEO MC3 5W-30
Ціни на Total Quartz INEO MC3 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Total Quartz INEO MC3 5W-30 1 л | від 220 грн. | 32 пропозиції | ||
Total Quartz INEO MC3 5W-30 5 л | від 1 285 грн. | 35 пропозицій | ||
Total Quartz INEO MC3 5W-30 60 л | від 17 216 грн. | 2 пропозиції | ||
Total Quartz INEO MC3 5W-30 208 л | від 61 187 грн. | 1 пропозиція |