Моторне мастило Total Quartz INEO Long Life 5W-30 5 л
Total Quartz INEO Long Life 5W-30 5L |
|
Якісне моторне масло, виготовлене за синтетичної технології. Відповідає сучасному екологічному стандарту Євро-5. Оптимізує роботу систем обробки і очищення вихлопних газів, тому відмінно підійде двигунів з фільтром сажі. Клас в'язкості розрахований на застосування масла в холодну погоду. Розроблене для легкових автомобілів концерну Volkswagen Group, хоча водночас має сертифікати від PORSCHE і BMW, а значить допускається до використання в автомобілях цих компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Total 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Total.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Total Quartz INEO Long Life 5W-30 5 л
Усі ціни 35 →Моторне масло Total Quartz Ineo Long Life 5W-30 5л доставка укрпоштою 0 гр | 1 285 грн. |
Total Quartz Ineo Long Life 5W-30 (5л) | 1 722 грн. |
Моторное масло Total Quartz INEO LL 5W-30 5л. 181712 | 1 710 грн. |
Олива моторна синтетична TOTAL QUARTZ INEO LL LONG LIFE 5W-30 5л (213819) | 1 550 грн. |
Масло моторное TOTAL Quartz Ineo Long Life 5W-30 (Канистра 5л) 213819 | 1 630 грн. |
ще 20 пропозицій
Олія ллю в Passat B5 2.8. Двигун у мене звичайно не новий. пройшов під 200 тис. Але млинець, їсть його мій V6 знатно. Хоча олія чорна на 3.5 тис, а отже функцію миття вона виконує добре. Я думаю, воно більше підійде машинам з меншим пробігом, до 100 тис. Ну і підробляють його часто. Пішов на ринок та без проблем знайшов кілька підробок. До речі. це масло робиться як у Франції. так і у Румунії. Тому штрих-код може відрізнятися, і тому не обов'язково підробка. Пляшки, до речі, у них паршиві. Протікають млинець на раз. Дешевий допуск 504 (чи не найдешевший на ринку). Хороші миючі присадки. Тара протікає капець, струмками виливається якщо не дай боже вона впаде. Можливо, мені трапилася підробка. а може кільця прийшли, але 350 мл на 1000 км воно з'їдається. Немає тари на 4л. Мені б було ідеально 4 + 4. Так 5.7 л йде на заміну, і якраз 2 л на доливку до сліду заміні Антон Ч: користуюся Total Quartz INEO Long Life 5W-30 1L кілька місяців |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Модификації Total Quartz INEO Long Life 5W-30
Ціни на Total Quartz INEO Long Life 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Total Quartz INEO Long Life 5W-30 1 л | від 348 грн. | 23 пропозиції | ||
Total Quartz INEO Long Life 5W-30 5 л | від 1 285 грн. | 35 пропозицій | ||
Total Quartz INEO Long Life 5W-30 20 л | від 5 817 грн. | 2 пропозиції | ||
Total Quartz INEO Long Life 5W-30 60 л | від 15 537 грн. | 4 пропозиції | ||
Total Quartz INEO Long Life 5W-30 208 л | від 53 576 грн. | 1 пропозиція |