Моторне мастило Total Quartz 7000 10W-40 4 л
Total Quartz 7000 10W-40 4L |
|
Це масло виготовлено на напівсинтетичній технології і підходить для більшості бензинових і дизельних моторів. Працює з турбірованими моторами. Хоча і розроблено тільки для легкових автомобілів, але можливість використання в невеликих вантажівках також допускається. Індекс в'язкості – 10w-40, що дозволяє назвати масло швидше річним рішенням. Виробником заявлено сертифікації від таких автовиробників: PSA Peugeot Citroën, Volkswagen і Mercedes-Benz.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Total 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Total.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Total Quartz 7000 10W-40 4 л
Усі ціни 14 →Total Quartz 7000 10W-40 (4л) | 912 грн. |
Моторное масло Total QUARTZ 7000 10W-40 (4л.) 148593 | 1 020 грн. |
Олива моторна напівсинтетична TOTAL QUARTZ 7000 10W-40 4л (214107)(216676) | 808 грн. |
Моторне мастило TOTAL Quartz 7000 10W-40 (4л) | 953 грн. |
Total Quartz 7000 10W-40 (4л) | 910 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Total Quartz 7000 10W-40
Ціни на Total Quartz 7000 10W-40 |
---|---|---|---|---|
Total Quartz 7000 10W-40 1 л | від 225 грн. | 17 пропозицій | ||
Total Quartz 7000 10W-40 4 л | від 808 грн. | 15 пропозицій | ||
Total Quartz 7000 10W-40 5 л | від 955 грн. | 21 пропозиція |