Моторне мастило Total Quartz 9000 5W-40 1 л
Відео 15Фото 3 |
Total Quartz 9000 5W-40 1L |
|
Універсальне масло: за словами виробника, підійде для всіх дизельних і бензинових двигунів з турбонаддувом або без, а також автомобілям з каталізаторами і працюють на газі. Повністю синтетичне, завдяки чому забезпечує чистоту системи випуску вихлопних газів і збільшений інтервал заміни (відповідає стандарту BMW Longlife). Також допускається використання в деяких автівках від PSA, Volkswagen і Mercedes-Benz. Індекс в'язкості говорить про відмінну "морозостійкості" масла й збереження плинності навіть у дуже холодну погоду.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Total 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Total.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Total Quartz 9000 5W-40 1 л
Усі ціни 15 →Моторное масло Total QUARTZ 9000 5W-40 (1л.) 213764 | 291 грн. |
Олива моторна синтетична TOTAL QUARTZ 9000 5W-40 1л (213764)(216594) 21659 | 298 грн. |
Масло моторное TOTAL Quartz 9000 5W-40 (Канистра 1л) 213764 | 326 грн. |
Моторна олива Total QUARTZ 9000 5W-40 1л (TL 213764) TL 213764 | 325 грн. |
Total Моторна олива Total QUARTZ 9000 5W-40 1л (TL 213764) TL 213764 | 325 грн. |
ще 10 пропозицій
1 1 1 4 |
Хороша олія. Від заміни до заміни 8 тис км долив 200гр, до цього використовувавши Total Quartz 7000 Diesel 10W40 доливавши 800гр. Двигун працює без зауважень. Головне не переплутайте Total Quartz 9000 Energy 5w40. Енерджі вже не настільки гарне Якісне масло Німе |
Дивіться на ютуб досвід на нагрівання та охолодження! Після висновки робіть самі. Виробництво Франції При дослідах при нагріванні дає осад і розшаровується. |
Показано 2 з 7 відгуків
ще 5 відгуків
Відеоогляди
Модификації Total Quartz 9000 5W-40
Ціни на Total Quartz 9000 5W-40 |
---|---|---|---|---|
Total Quartz 9000 5W-40 1 л | від 291 грн. | 15 пропозицій | ||
Total Quartz 9000 5W-40 4 л | від 1 062 грн. | 22 пропозиції | ||
Total Quartz 9000 5W-40 5 л | від 1 117 грн. | 25 пропозицій | ||
Total Quartz 9000 5W-40 60 л | від 16 084 грн. | 1 пропозиція |