Моторне мастило Total Quartz 9000 Energy HKS G-310 5W-30 5 л
Total Quartz 9000 Energy HKS G-310 5W-30 5L 1 л5 л |
|
Якісна мастило синтетичного походження, створена спецом для застосування в бензинових і дизельних силових агрегатах машин автоконцерну Hyundai-Kia Motors Corporation. Масло внесено в офіційну інструкцію по експлуатації бензинових автомобілів Hyundai і Kia, зійшли з конвеєра після 2010 року. Продукт може використовуватися як для першої заливки в мотор, так і для планової заміни масла по закінченню інтервалу міжсервісного пробігу «залізного коня».
Total Quartz 9000 Energy HKS G-310 5W-30 5L характеризується відмінними мийними властивостями, стійкістю до окислення, адаптивністю до різних умов експлуатації автомобіля і манери їзди водія. Також масло забезпечує впевнений запуск двигуна в морозні дні за температури повітря нижче -30 °С. Продукт відповідає всім вимогам до автомобільних мастил із збільшеним інтервалом заміни (аж до 30 тис. км пробігу). В'язкість мастильного матеріалу за міжнародним стандартом SAE — 5W30. Оригінальне масло залито в якісну пластикову каністру 5-літрового об'єму без дефектів лиття і будь-яких задирок.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Total 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Total.
Купити Total Quartz 9000 Energy HKS G-310 5W-30 5 л
Усі ціни 6 →Моторное масло Total QUARTZ 9000 ENERGY HKS 5W30 5л 175393 | 1 964 грн. |
Олива моторна синтетична TOTAL QUARTZ 9000 ENERGY HKS 5W-30 5л (175393)(21 | 1 876 грн. |
Моторное масло Total Quartz 9000 Energy HKS (5л.) AG-0248772 | 2 193 грн. |
TOTAL 213800 | 1 889 грн. |
Моторна олія Total QUARTZ 9000 ENERGY HKS 5W-30 5л | 2 222 грн. |
Моторна олива Total QUARTZ 9000 ENERGY HKS 5W-30 5л (TL 213800) | 2 376 грн. |
Модификації Total Quartz 9000 Energy HKS G-310 5W-30
Ціни на Total Quartz 9000 Energy HKS G-310 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Total Quartz 9000 Energy HKS G-310 5W-30 1 л | від 393 грн. | 8 пропозицій | ||
Total Quartz 9000 Energy HKS G-310 5W-30 5 л | від 1 876 грн. | 6 пропозицій |