Моторне мастило Total Quartz 7000 Energy 10W-40 5 л
Total Quartz 7000 Energy 10W-40 5L |
|
Універсальна марка для легкових автомобілів: вона підходить під всі основні типи двигунів, включаючи працюють на природному газі і рідкому двигуни з турбонаддувом. Виробник робить окремий акцент на ефективності масла в двигунах з прямим впорскуванням палива. Індекс в'язкості всесезонний, тому забезпечує оптимальний захист в будь-яких умовах експлуатації. За типом ставитися до напівсинтетичним, постачається в каністрах по 5 л
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Total 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Total.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Total Quartz 7000 Energy 10W-40 5 л
Усі ціни 26 →Total Quartz 7000 Energy 10W-40 (5л) | 1 235 грн. |
Моторное масло Total QUARTZ 7000 ENERGY 10W-40 (5л.) 201537 | 1 183 грн. |
Моторное масло Total Quartz 7000 Energy 10W-40 5л | 1 364 грн. |
Масло моторное TOTAL Quartz 7000 Energy 10W-40 (Канистра 5л) 214114 | 1 208 грн. |
Моторне мастило TOTAL Quartz 7000 Energy 10W-40 (5л) | 1 261 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Total Quartz 7000 Energy 10W-40
Ціни на Total Quartz 7000 Energy 10W-40 |
---|---|---|---|---|
Total Quartz 7000 Energy 10W-40 1 л | від 242 грн. | 19 пропозицій | ||
Total Quartz 7000 Energy 10W-40 4 л | від 818 грн. | 23 пропозиції | ||
Total Quartz 7000 Energy 10W-40 5 л | від 1 000 грн. | 26 пропозицій | ||
Total Quartz 7000 Energy 10W-40 20 л | від 4 057 грн. | 3 пропозиції | ||
Total Quartz 7000 Energy 10W-40 60 л | від 11 502 грн. | 3 пропозиції |