Зимова шина Tourador Winter Pro TSV1 205/75 R16C 110R
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Tourador Winter Pro TSV1 205/75 R16C 110R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tourador 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tourador.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tourador Winter Pro TSV1 205/75 R16C 110R
Усі ціни 11 →Tourador Winter Pro TSV1 (205/75R16C 110R) | 2 954 грн. |
Tourador WINTER PRO TSV1 205/75 R16C 110/108R | 3 013 грн. |
Tourador Winter Pro TSV1 205/75 R16C 110/108R | 3 914 грн. |
Tourador Winter Pro TSV1 205/75 R16C 110/108R 108911 | 3 138 грн. |
Шини Tourador Winter Pro TSV1 205/75 R16 110/108R | 4 218 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →