Литий диск Replica BK5212 6,5x16/5x114,3 ET45 DIA67,1
від 4 575 до 5 259 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Replica BK5212 7
Характеристики
Replica BK5212 6,5x16/5x114,3 ET45 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica BK5212 6,5x16/5x114,3 ET45 DIA67,1
Сортувати
Replica GEELY BK5212 6,5x16/5x114,3 D67,1 ET45 BP | 4 580 грн. |
Replica BK5212 (R16 W6.5 PCD5x114.3 ET45 DIA67.1) BP | 4 675 грн. |
Replica Hyundai BK5212 BP R16 W6.5 PCD5x114.3 ET45 DIA67.1 | 5 249 грн. |
Replica Kia BK5212 BP R16 W6.5 PCD5x114.3 ET45 DIA67.1 | 5 259 грн. |
Диск Replica BK5212 BP R16 W6,5 PCD5x114,3 ET45 DIA67,1 | 4 575 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Схожі