Всесезонна шина Tourador X All Climate TF2 235/45 R18 98Y
Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Tourador X All Climate TF2 235/45 R18 98Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tourador 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tourador.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tourador X All Climate TF2 235/45 R18 98Y
Усі ціни 19 →Tourador X All Climate TF2 235/45 R18 98Y XL | 2 506 грн. |
Tourador X All Climate TF2 235/45 R18 98Y | 2 735 грн. |
Всесезонные шины Tourador X All Climate TF2 235/45 ZR18 98Y XL 1002470274 | 2 533 грн. |
Tourador X All Climate TF2 (235/45R18 98Y) | 2 456 грн. |
Tourador X All Climate TF2 235/45 R18 98Y XL | 2 556 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →