Усилитель Wi-Fi TP-LINK RE300
Відео 26Фото 19 |
Компактний і високотехнологічний дводіапазонний підсилювач Wi-Fi сигналу класу AC1200 з вбудованою мережевою вилкою живлення і підтримкою бездротових мереж стандартів 802.11 a/b/g/n/ас. Може застосовуватися для розгортання повноцінного бездротового покриття в офісах, багатокімнатних квартирах, приватних будинках великої площі, тобто в ситуаціях, коли через великих відстаней або множинних перешкод потужності основного Wi-Fi-роутера недостатньо.
Допоможе у випадках неможливості прокладки кабелю LAN-мережі. Для поліпшення якості прийому і збільшення площі, що обслуговується підсилювач Wi-Fi сигналу TP-LINK RE300 обладнаний двома вбудованими антенами з коефіцієнтом підсилення 3 dBi. За твердженням виробника, пристрій може забезпечувати швидкість з'єднання до 300 Мбіт/с в діапазоні 2,4 ГГц і до 867 Мбіт/с при 5 ГГц. Цього цілком достатньо для передачі потокового відео і IPTV-мовлення, відеозв'язку із зображенням FullHD-якості, роботи клієнтів хмарних сервісів, безпроблемного геймінга та інших типових домашніх або офісних завдань. Важливою перевагою цієї моделі стала підтримка технології TP-Link OneMesh, що дозволяє легко і швидко створювати продуктивні безшовні mesh-мережі.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TP-LINK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TP-LINK.
Купити TP-LINK RE300
Усі ціни 19 →TP-LINK RE300 | 1 295 грн. |
Точка доступу Wi-Fi TP-Link RE300 | 1 501 грн. |
Точка доступа WiFi TP-Link RE300 | 1 501 грн. |
TP-Link RE300 | 1 499 грн. |
TP-Link RE300 | 1 495 грн. |