Камера відеоспостереження Atis ANVD-2MVFIRP-30W/2.8-12 Prime
Atis ANVD-2MVFIRP-30W/2.8-12 Prime |
|
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Живлення по витій парі: головне про технології Power over EthernetКлючові відомості про технології подачі живлення через Ethernet до крайовим мережних пристроїв
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Atis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Atis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Atis ANVD-2MVFIRP-30W/2.8-12 Prime
Усі ціни 10 →IP-відеокамера 2 Мп ATIS ANVD-2MVFIRP-30W/2.8-12 Prime для системи IP-віде | 3 384 грн. |
IP-відеокамера 2 Мп ATIS ANVD-2MVFIRP-30W/2.8-12 Prime для системи IP-віде | 3 760 грн. |
IP-відеокамера ATIS ANVD-2MVFIRP-30W/2.8-12 Prime для системи IP-відеоспос | 3 760 грн. |
ANVD-2MVFIRP-30W/2.8-12Prime | 3 666 грн. |
IP камера ATIS ANVD-2MVFIRP-30W/2.8-12Prime | 3 994 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →